Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva MSTO Dobšiná B
Odohrané 20.04.2018
Potvrdené MSTO Dobšiná B 10
Záhoranský Dušan 4/0.5, Leško Marek 3.5/1, Trenka Štefan 2.5/2, Hutník Jaroslav 0/2.5, Horká Kristína 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:22
8 VAJDA TEAM Dobšiná Detail zápasu
Červenak Roman 3.5/1, Bubenčik Marian 2/2.5, Kraga Štefan 1.5/3, Červenak Ján 1/3.5,
Odohrané 13.04.2018
Potvrdené ŠK Jablonov nad Turňou B 11
Barczi Lóránt 4/0.5, Pál Balázs Árpád 4/0.5, Rohály Štefan 2/2.5, Bartók Gabriel 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:21
7 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Trenka Štefan 2.5/2, Záhoranský Dušan 2.5/2, Leško Marek 1.5/3, Molčan Ľubomír 0.5/0, Polanecký Jakub 0/4,
Odohrané 06.04.2018
Potvrdené MSTO Dobšiná B 10
Trenka Štefan 4.5/0, Záhoranský Dušan 3.5/1, Lenkey Vladimír 2/1.5, Polanecký Jakub 0/1, Horká Kristína 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:20
8 STK KRAS Silica Detail zápasu
Dely Attila 3/1.5, Kovács Alexander 2.5/2, Farkas Ladislav 1/2, Bokros Gabriel 1/3.5, Kovács Dezider 0.5/1,
Odohrané 23.03.2018
Potvrdené STK Honce B 8
Spišák Miroslav 3.5/1, Gallo Viliam ml. 2/2.5, Repiský Rudolf st. 2/2.5, Gallo Viliam st. 0.5/2, Kamenský Milan 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
10 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Záhoranský Dušan 3.5/1, Trenka Štefan 3/1.5, Hutník Jaroslav 1.5/2, Leško Marek 1/3.5, Lenkey Vladimír 1/0,
Odohrané 16.03.2018
Potvrdené STO Hrhov 8
Grulyo Dominik 3.5/1, Szepesi Arpád 2/2.5, Jánosdeák Peter 2/2.5, Jánosdeák Dávid 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
10 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Leško Marek 3.5/1, Záhoranský Dušan 3/1.5, Hutník Jaroslav 2/2.5, Lenkey Vladimír 1.5/1, Polanecký Jakub 0/2,
Odohrané 09.03.2018
Potvrdené MSTO Dobšiná B 14
Hutník Jaroslav 4.5/0, Záhoranský Dušan 4.5/0, Leško Marek 3.5/1, Lenkey Vladimír 1.5/1, Polanecký Jakub 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
4 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
Tóth Kamil 2/2.5, Králik Štefan 1/3.5, Domik Ladislav 1/3.5, Sedlák Ľuboslav 0/4.5,
Odohrané 23.02.2018
Potvrdené ŠK Henckovce B 12
Šimon Peter 4/0.5, Fafrák Ivan 3.5/1, Fafrák Slavomír 2.5/2, Zagiba Ján 2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
6 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Hutník Jaroslav 2.5/1, Lenkey Vladimír 1.5/3, Trenka Štefan 1/3.5, Leško Marek 1/3.5, Polanecký Jakub 0/1,
Odohrané 16.02.2018
Potvrdené MSTO Dobšiná B 10
Záhoranský Dušan 3.5/1, Leško Marek 2.5/2, Trenka Štefan 1.5/3, Hutník Jaroslav 1.5/1, Lenkey Vladimír 1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
8 Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 3/1.5, Bari Ján 3/1.5, Junger Ján 2/2.5, Hricová Júlia 0/2, Vnenková Daniela 0/2.5,
Odohrané 12.02.2018
Potvrdené Obec Čierna Lehota 5
Oravec Jaroslav 2/2.5, Hric Ján 1/3.5, Oravec Vladimír 1/3.5, Nemčko Marian 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
13 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Trenka Štefan 3.5/1, Záhoranský Dušan 3.5/1, Hutník Jaroslav 2.5/0, Lenkey Vladimír 2.5/0, Šmelko Emil 1/3,
Odohrané 26.01.2018
Potvrdené MSTO Dobšiná B 12
Záhoranský Dušan 4.5/0, Leško Marek 3.5/1, Matejzel Igor 1.5/2, Šmelko Emil 1.5/3, Polanecký Jakub 1/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
6 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 3/1.5, Skokan Gabriel 2/2.5, Darvaš Ján 1/3.5, Hatala Milan 0/4.5,
Odohrané 19.01.2018
Potvrdené ŠKST Slavošovce 11
Gecelovský Matej 4/0.5, Boldi Nikolas 3/1.5, Gecelovský Igor 2/2.5, Benčko Marek 2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
7 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Záhoranský Dušan 3.5/1, Trenka Štefan 2.5/2, Leško Marek 0.5/4, Hutník Jaroslav 0.5/2, Polanecká Gabriela 0/2,
Odohrané 15.12.2017
Potvrdené VAJDA TEAM Dobšiná 7
Červenak Roman 3/1.5, Bubenčik Marian 2/2.5, Červenak Ján 2/2.5, Kraga Štefan 0/2, Kašpar Štefan 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
11 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Trenka Štefan 3.5/1, Záhoranský Dušan 3.5/1, Leško Marek 2.5/2, Hutník Jaroslav 1.5/1, Polanecká Gabriela 0/2,
Odohrané 08.12.2017
Potvrdené MSTO Dobšiná B 7
Leško Marek 3.5/1, Záhoranský Dušan 2/2.5, Hutník Jaroslav 1/3.5, Molčan Ľubomír 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
11 ŠK Jablonov nad Turňou B Detail zápasu
Jakab Alexander 4.5/0, Bartók Gabriel 3/1.5, Kardos Pavol 2/2.5, Barczi Lóránt 1.5/3,
Odohrané 01.12.2017
Potvrdené STK KRAS Silica 6
Dely Attila 3.5/1, Bokros Gabriel 2.5/2, Farkas Ladislav 0/4, Kovács Alexander 0/4.5, Kovács Dezider 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
12 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Šmelko Emil 4.5/0, Polanecká Gabriela 3/1.5, Leško Marek 2/2.5, Matejzel Igor 2/2, Molčan Ľubomír 0.5/0,
Odohrané 24.11.2017
Potvrdené MSTO Dobšiná B 6
Trenka Štefan 2.5/2, Leško Marek 2/2.5, Matejzel Igor 1.5/3, Polanecká Gabriela 0/2.5, Hutník Jaroslav 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
12 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf st. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Spišák Miroslav 3/1.5, Gallo Viliam st. 1/3.5,
Odohrané 17.11.2017
Potvrdené MSTO Dobšiná B 11
Trenka Štefan 4.5/0, Hutník Jaroslav 2.5/0, Leško Marek 2/2.5, Polanecká Gabriela 1/3.5, Matejzel Igor 1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
7 STO Hrhov Detail zápasu
Jánosdeák Peter 3/1.5, Jánosdeák Dávid 1.5/3, Grulyo Dominik 1.5/3, Szepesi Arpád 1/3.5,
Odohrané 08.11.2017
Potvrdené STK Baník Rakovnica B 5
Domik Ladislav 3/1.5, Gerenyi Maťo 2/2.5, Sedlák Ľuboslav 0/2, Králik Štefan 0/2.5, Tóth Kamil 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
13 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Trenka Štefan 4.5/0, Leško Marek 2.5/2, Polanecká Gabriela 2.5/1, Hutník Jaroslav 2.5/2, Šmelko Emil 1/0,
Odohrané 03.11.2017
Potvrdené MSTO Dobšiná B 7
Hutník Jaroslav 3/1.5, Trenka Štefan 2/2.5, Leško Marek 2/2.5, Polanecká Gabriela 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
11 ŠK Henckovce B Detail zápasu
Kušnier Jozef 4.5/0, Fafrák Ivan 3.5/1, Šimon Peter 1.5/2, Zagiba Ján 1/3, Fafrák Slavomír 0.5/1,
Odohrané 27.10.2017
Potvrdené Geológ Rožňava E 4
Németh Dávid 2/2, Hajdúk Alex 1/3, Bari Ján 0.5/0, Lakatoš Marek 0.5/0, Vnenková Daniela 0/4.5, Jerga Michal ml. 0/4, Junger Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
14 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Leško Marek 4.5/0, Polanecká Gabriela 3.5/1, Trenka Štefan 3/1.5, Matejzel Igor 3/1.5,
Odohrané 20.10.2017
Potvrdené MSTO Dobšiná B 12
Leško Marek 4.5/0, Matejzel Igor 3.5/1, Polanecká Gabriela 2.5/2, Molčan Ľubomír 1.5/1, Polanecký Jakub 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
6 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
Hric Ján 3/1.5, Oravec Jaroslav 1/3.5, Oravec Vladimír 1/3.5, Bystren Jaroslav 1/3.5,
Odohrané 13.10.2017
Potvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 7
Gaži Lukáš 3/1.5, Skokan Gabriel 2/2.5, Darvaš Ján 2/2, Máté Alexander 0/4.5, Magyar Pavol 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
11 MSTO Dobšiná B Detail zápasu
Leško Marek 4.5/0, Polanecká Gabriela 3.5/1, Molčan Ľubomír 1.5/1, Matejzel Igor 1/3, Šmelko Emil 0.5/2,
Odohrané 06.10.2017
Potvrdené MSTO Dobšiná B 6
Trenka Štefan 3.5/1, Matejzel Igor 1.5/3, Leško Marek 1/3.5, Polanecká Gabriela 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
12 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
Boldi Nikolas 4/0.5, Gecelovský Matej 3.5/1, Benčko Marek 3.5/1, Gecelovský Igor 1/1.5, Kliment Miloš 0/2,
~ Poč. záznamov: 22 | Výhry/Remízy/Prehry: 15/0/7 | Úspešnosť: 68.18% | Skóre: 219:177 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 46969